LEIDERDORP – Woensdagavond 8 maart omstreeks 22:30 uur zijn de hulpdiensten gealarmeerd voor een melding van een gebouwbrand aan de Van der valk Boumanweg in Leiderdorp.
Ter plaatse bleek er rook vanaf het dak van de Peugeot dealer aan de Van der valk Boumanweg te komen waarop een omwonende de brandweer heeft ingeschakeld. Politie en een tweetal brandweervoertuigen zijn hierop met spoed ter plaatse gekomen. Brandweer Leiderdorp, welke als eerste ter plaatse waren, hebben bij aankomst direct een onderzoek ingesteld. Hierbij hebben ze een deur moeten forceren om binnen in het pand te kunnen komen.
Na controle op het dak bleek de CV-ketel de oorzaak van de rookontwikkeling, oftewel loos alarm. De politie heeft ten tijde van het incident een afzetting gemaakt.
Foto’s : Koen Jongen