Bodegraven – De 57-jarige man die zaterdagavond 16 maart zwaargewond werd aangetroffen in het water langs de Buitenkerk, is in het ziekenhuis aan zijn verwondingen overleden. Dat meldt de politie maandagmiddag. Het slachtoffer werd rond 20.00 uur gevonden en met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Hoe de man met zijn scooter in het water is beland, is nog niet duidelijk.
Omdat in eerste instantie niet kon worden uitgesloten dat er nog iemand in het water lag, werd een duikteam ingezet. Na een uitgebreide zoekactie bleek er niemand anders betrokken te zijn bij het incident.
De politie doet verder onderzoek naar de toedracht van het ongeval en roept getuigen op zich te melden. Heeft u iets gezien in de omgeving van de Buitenkerk, of beschikt u over camerabeelden of dashcamopnames, dan vraagt de politie contact op te nemen.
Foto’s: Josh Walet