Kleine brand in meterkast door buurman geblust aan de Dronenweg in Bodegraven

Bodegraven  – Even na half 12 deze morgen werd de brandweer van de kazernes Alphen aan den Rijn en Reeuwijk gealarmeerd voor een melding gebouwbrand op de Dronenweg in Bodegraven.

Ter plaatse bleek dat er in een woning aan de Dronenweg een korte brand gewoed heeft in de meterkast. Door nog onbekende oorzaak heeft de groepenkast vlam gevat. De buurman van het desbetreffende huis heeft direct de brand met een poederblusser geblust. De brandweer welke met spoed ter plaatse kwam heeft controle uitgevoerd in de woning. Na controle heeft de brandweer de hulp van Stedin en Salvage opgeroepen voor het veiligstellen van de elektra in de woning en de schade na de brand. Nadat Stedin de stroom van het huis had losgekoppeld konden de hulpdiensten opruimen en retour.

De Ambulancedienst welke ook was opgeroepen heeft de Buurman gecontroleerd, Deze hoefde niet mee voor verdere controle in het ziekenhuis.

Foto’s: Lars van der Toorn

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.