Auto te water in Gouda: bestuurder overleden

Gouda – Zaterdagmiddag raakte een auto aan de Nieuwe Broekweg in Gouda te water in de Gouwe. De politie bevestigde aan het AD dat de bestuurder is overleden aan de verwondingen.

Het incident vond plaats door een nog onbekende oorzaak. Hulpdiensten kwamen massaal ter plaatse, waaronder een traumahelikopter uit Rotterdam. Duikers van de brandweer bevrijdden vermoedelijk de bestuurder uit het voertuig. Het slachtoffer werd onder begeleiding van een trauma-arts met spoed naar het ziekenhuis gebracht, maar overleed daar later aan de opgelopen verwondingen.

De brandweer heeft de gezonken auto met behulp van een kraan uit het water gehaald. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval.